Čiré sklo (float – planibel clear)

Standardní neutrální základní sklo lze užít pro veškeré aplikace ve stavebnictví, interiérovém designu může být zpracováváno všemi možnými způsoby (tepelné tvrzení, ohýbání, dekorování sítotiskem, pískování, leptání kyselinou, apod.). Tento výrobek je dostupný v širokém rozsahu tlouštěk (od 0,85 mm až do 12 mm).


Planibel Linea Azzurra
Exkluzivní tlusté sklo určené pro použití v interiérovém designu a v architektuře. Jeho lehce namodralé zbarvení mu propůjčuje nepřekonatelný a originální vzhled. S tloušťkou až do 25 mm může být sklo Planibel Linea Azzurra použito pro veškeré aplikace – jak interiérové (dekorace, nábytek), tak exteriérové. Vzhledem k dostupnosti ve velkých tloušťkách je toto sklo rovněž řešením poskytujícím odolnost proti větru u bodových strukturálních fasád. Díky jednoduchosti, se kterou může být toto sklo řezáno a zpracováváno, nabízí neomezené možnosti zpracování.


Planibel Clearvision
Toto extra čiré sklo v řadě Planibel odpovídá současným architektonickým trendům.

  • má jedinečnou světelnou prostupností (92 %). Jeho excelentní index podání barev nabízí vynikající vzhled. I ve větších tloušťkách zůstává sklo neutrální.
  • představuje ideální výrobek pro solární aplikace: fotovoltaické solární panely, termální panely a solární zrcadla. Toto sklo nabízí mimořádně vysokou energetickou prostupnost v rámci spektra pro solární panely. Zvyšuje spektrální senzitivitu solárních panelů maximalizuje efektivitu solárních kolektorů.